WebTestIt – bezpłatne narzędzie Sencha do testów

WebTestIt – bezpłatne narzędzie Sencha do testów
21 października 2020 BSCAdmin

Zespół Sencha przedstawił WebTestIt – lekkie IDE i zestaw narzędzi zoptymalizowany do tworzenia, budowania, wykonywania i debugowania testów interfejsu użytkownika dla witryn www i aplikacji internetowych!

WebTestIt jest całkowicie darmowym rozwiązaniem, które zapewnia użytkownikom narzędzia potrzebne do tworzenia i budowania testów pty wykorzystaniu popularnych webowych platform testowych, takich jak Selenium i Protractor.

Oto pięć powodów, dla których WebTestIt może okazać się najlepszym narzędziem do Twojego projektu:

  • Wydajna automatyzacja – WebTestIt tworzy szkielet projektów w oparciu o najlepsze praktyki, aby bezpośrednio tworzyć kod dla Ciebie.
  • Łatwa konfiguracja – koniec ze żmudnymi procesami konfiguracji, WebTestIt automatycznie pobiera wymagane sterowniki w celu przetestowania projektu
  • Wszechobecne testy – testuj na różnych przeglądarkach i platformach, w tym na urządzeniach mobilnych lub korzystaj z przeglądarki dostępnej lokalnie lub w chmurze.
  • Wszechstronność – twórz testy w wybranym przez siebie języku programowania – Java, JavaScript, TypeScript lub Python – WebTestIt bezpośrednio stworzy dla Ciebie kod dla platform Selenium lub Protractor.
  • Całkowicie BEZPŁATNIE – całkowicie bezpłatne narzędzie klasy korporacyjnej do testowania.

Więcej informacji o WebTestIt znajdziesz na stronie.