Narzędzia Whole Tomato

Narzędzia zwiększające wydajność Visual Studio

Whole Tomato Software dostarcza narzędzia zwiększające wydajność programowania w C++ i C#, w tym jedną z najpopularniejszych wtyczek dedykowanych Microsoft Visual Studio, Visual Assist. Visual Assist eliminuje braki  środowiska programistycznego Visual Studio, dzięki czemu staje się ono jeszcze lepszym środowiskiem IDE, zapewniając niezrównaną mu funkcjonalność w obszarach nawigacji, refaktoringu, generowania kodu, debugowania i innych.

VISUAL ASSIST – usuwa luki w Visual Studio dla programistów C/C++ oraz C#

SZYBKA NAWIGACJA

Poruszaj się po kodzie z niespotykaną łatwością — szybko przejdź do dowolnego pliku, metody, symbolu lub referencji w swoich projektach i rozwiązaniach.

PRZEGLĄD KODU I JEGO MODERNIZACJA

Sprawdź kod pod kątem jakości oraz unowocześnij go. Funkcja Code Inspection w Visual Assist, opartym na kompilatorze LLVM/Clang, diagnozuje i naprawia typowe błędy programistyczne, takie jak naruszenia stylu, niewłaściwe użycie interfejsu i błędy, które można zauważyć  za pomocą analizy statycznej.

TWORZENIE KODU

Generuj kod szybciej niż myślisz, korzystając nawet tylko w kilku funkcji Visual Assist. Jako zaawansowany użytkownik VA, będziesz tworzyć i aktualizować swój kod jeszcze szybciej.

POZNANIE KODU

Poznaj sens złożonego kodu oraz kodu z którym nie miałeś do czynienia od dłuższego czasu. Wykorzystaj dostępne narzędzia Windows, przeglądarki, aby uzyskać informacje kiedy ich potrzebujesz i gdzie ich potrzebujesz.

REFACTORING

Zmniejsz złożoność kodu, popraw jego czytelność i rozszerz go bez konieczności zmiany sposobu dotychczasowego działania. Korzystaj z refaktoringu dla starszego kodu, kodu który dziedziczysz lub pierwszych wersji własnych rozwiązań.

POPRAWA KODU

Zobacz jak funkcja Visual Assist poprawia błędy w trakcie ich popełniania, zwłaszcza błędy dotyczące wielkości liter i notacji wskaźnika. Wpisz wszystko małymi literami i obserwuj, jak VA poprawia ich wielkość we wszystkich symbolach.

WSPARCIE SILNIKA UNREAL 4

Przekształć swoją wizję w rzeczywistość dzięki wsparciu silnika Unreal w tworzonych aplikacjach. Twórz wysokowydajny kod C++ dla swojego projektu razem z VA i korzystaj z jego unikalnych funkcji. Wyłącz funkcję Intellisense i korzystaj ze wszystkich możliwości, które VA ma do zaoferowania programowaniu dla UE4.

ASYSTENT KODU

Twórz kod szybciej korzystając z pomocy, która nie przeszkadza, zwłaszcza gdy jesteś całkowicie pochłonięty pracą. VA zasugeruje konkretne uzupełnienia kodu, oszczędzając czas na ich pisanie, jak też naprawi wykryte błędy.

OKIENKA Z DOSTĘPEM DO WBUDOWANYCH FUNKCJI

Przeglądaj stworzony kod z odpowiedniej perspektywy, zmieniaj jego kolejność, uczyń go łatwiejszym do zrozumienia i utrzymania. Visual Assist dostarcza nowe funkcje do środowisk IDE, łącząc ich często używaną, wbudowaną funkcjonalność w postaci wydajnych okienek dostępnych z poziomu samego narzędzia .

LINKOWANIE KOMENTARZY

Łączenie komentarzy w kodzie z zewnętrznymi aplikacjami i witrynami, w tym narzędziami do śledzenia błędów, dokumentacją i systemami kontroli kodu źródłowego.

Porównanie licencji Visual Assist

wybierz najlepszą opcję dla siebie.

STANDARD
dla przedsiębiorstw i organizacji


 • Zawiera wsparcie dla C/C++ oraz C#
 • Obejmuje jeden rok aktualizacji oprogramowania (roczna subskrypcja)
 • Obejmuje rok priorytetowego wsparcia technicznego i nieograniczone wsparcie społeczności
 • Licencja nabywana na firmę lub organizację
 • Licencja per programista (nie na stanowisko komputerowe (komputer)
 • Licencję można ponownie przypisać i przenieść zgodnie z umową EULA
 • Możliwe jest odnawianie rocznej subskrypcji na kolejne lata

PERSONAL
dla indywidualnych programistów


 • Zawiera wsparcie dla C/C++ oraz C#
 • Obejmuje jeden rok aktualizacji oprogramowania (roczna subskrypcja)
 • Obejmuje rok priorytetowego wsparcia technicznego i nieograniczone wsparcie społeczności
 • Licencja wyłącznie do użytku przez osobę, która ją zakupiła
 • Licencja nie może być ponownie przypisana ani przenoszona na inną osobę
 • Licencja musi być kupiona za środki własne osoby prywatnej
 • Koszt licencji nie może być zwrócony nabywcy przez firmę ani organizację
 • Nie kwalifikuje się do odnawiania subskrypcji na kolejne lata

Informacje

 • Zlot Programistów Delphi 2024 – Call For Papers

  Tegoroczny Zlot Programistów Delphi zostanie zorganizowany 15 i 16 października. Zachęcamy do zgłaszania wykładów, otwieramy CFP (Call For Papers)!

  by
 • RAD Studio 12.1 Athens – co nowego w IDE

  Jest już dostępna najnowsza aktualizacja dla RAD Studio, Delphi i C++Builder – wersja 12.1 Athens

  by
 • Nagrane warsztaty on-line dla programistów

  Zapraszamy do obejrzenia nagranych seminariów on-line poświęconych programowaniu w Delphi oraz C++Builder

  by