Centrum migracji i aktualizacji aplikacji

Centrum migracji i aktualizacji aplikacji
24 września 2020 BSCAdmin

Centrum migracji i aktualizacji

Migracja i aktualizacja aplikacji – zasoby dla programistów Delphi, C++Builder oraz RAD Studio

Dlaczego należy modernizować dostarczane aplikacje?

Doświadczeni programiści wiedzą, że utrzymanie dotychczasowych użytkowników dostarczanych aplikacji może być trudnym wyzwaniem. Dlatego nieustannie inwestują w rozwój swoich aplikacji, starając się zagwarantować, aby były szybsze, bardziej funkcjonalne i przyjazne dla użytkowników końcowych. Taki wysiłek nie jest pokierowany wyłącznie korzyściami dla użytkowników aplikacji –przejrzenie i zoptymalizowane nieużywanego od dłuższego czasu i nieefektywnego kodu ułatwia bowiem „utrzymanie” i zarządzanie aplikacją w przyszłości.

 • Wsparcie techniczne dla systemu Windows 7 wygasło w styczniu 2020 r. Nie daj się pominąć w momencie kiedy Twoi użytkownicy zaktualizują swoje komputery stacjonarne i zaczną korzystać z systemu Windows 10. Teraz jest dobry czas, aby wykorzystać pełne możliwości systemu Windows 10 i zaplanować obsługę tej platformy w swoich aplikacjach.
 • Aplikacje międzyplatformowe są koniecznością. 73% internautów korzysta w pierwszej kolejności z aplikacji działających na urządzeniach mobilnych. Dostarczając jedynie rozwiązania desktopowe w znacznym stopniu ograniczasz możliwości, użyteczność i zasięg Twoich aplikacji.
 • Dostarczaj aplikacje z eleganckimi interfejsami. Użytkownicy często porzucają używane przez siebie aplikacje, w momencie kiedy te zaczynają wyglądać na przestarzałe lub sprawiają wrażenie, iż nie są zoptymalizowane pod kątem urządzeń z których korzystają. Nadszedł czas aby zachwycić użytkowników modernizacją swoich projektów. Wykorzystaj w tym celu dostępne biblioteki wizualnych komponentów VCL i FMX.
 • Refaktoryzacja i optymalizacja kodu. Tak się dzieje z biegiem czasu… kod napisany lata temu staje się mało przejrzysty lub przestaje być wydajny i użyteczny. Poświęcając czas na jego optymalizację otrzymasz nagrodę w postaci szybszych i łatwiejszych aktualizacji oprogramowania, łatwiejszego jego utrzymania oraz lepszej wydajności działania samej aplikacji.

Jak zacząć?

Nowoczesne aplikacje charakteryzują się eleganckimi i intuicyjnymi interfejsami użytkownika, szybkim działaniem oraz przygotowaniem do dalszej integracji.

Obejrzyj nagrany Webinar „Planning and Completing Your Delphi Migration” (czas trwania: 1 godzina)

Obejrzyj nagrany Webinar „Migrating and Modernizing C++ Apps” (czas trwania: 1 godzina)

Wczorajsze narzędzia tego nie potrafią

Dokonałeś właściwego wyboru – najwyższy czas zmodernizować swoje starsze aplikacje! W odniesieniu sukcesu pomoże Ci wykorzystanie jednego z najlepszych dostępnych na rynku narzędzi programistycznych: RAD Studio 10.4 Sydney.

 • Wsparcie tworzenia aplikacji mobilnych dostępne jest we wszystkich komercyjnych wersjach narzędzi ( Professional, Enterprise i Architect ). Środowiska IDE umożliwiają programistom tworzenie natywnych aplikacji iOS i Android z wykorzystaniem jednej bazy kodu oraz łatwe tworzenie interfejsów użytkownika aplikacji mobilnych z wykorzystaniem biblioteki FMX.
 • Zaktualizowana biblioteka VCL pozwala na łatwiejsze dostarczanie aplikacji z nowoczesnymi interfejsami użytkownika / UX dla Windows, w tym wspierających obsługę urządzeń wysokiej rozdzielczości DPI oraz charakteryzujących się niespotykaną wcześniej responsywnością.
 • Możliwość wdrażania najlepszych natywnych funkcji obsługi systemu Windows (lepiej niż robi to sam Microsoft!)
 • Możliwość ponownego wykorzystania stworzonego kodu do dostarczania wysokowydajnych mikro-usług i / lub konteneryzacji aplikacji
 • Wykorzystanie sprawdzonej architektury w tworzonych rozwiązaniach eliminuje zagrożenie pogarszającej się wydajności działania aplikacji
 • Lepsza integracja danych dzięki nowym opcjom połączeniowym
 • Tworzenie klientów sieci Web z wykorzystaniem najnowszej technologii REST API
 • Wykorzystanie istniejących umiejętności programistów – oszczędność czasu i ograniczenie prac związanych z migracją kodu – bez konieczności pracochłonnego tworzenia kodu od nowa, co jest niestety często wymogiem koniecznym w przypadku używania innych języków.

Dowiedź się więcej o różnych scenariuszach i strategiach migracji aplikacji oraz wsparciu technologicznym, jakiego możesz doświadczyć dzięki narzędziom programistycznym Embarcadero – kliknij