Narzędzia dla programistów RAD

Narzędzia dla programistów RAD

Narzędzia firmy Embarcadero, używane obecnie przez miliony programistów na całym świecie, pozwalają na dostarczanie natywnych aplikacji dla systemów Windows, Mac, Linux oraz mobilnych (Android / iOS). Wykorzystaj jeden, wspólny kod do tworzenia aplikacji dla różnych platform, bez uszczerbku na ich jakości oraz funkcjonalności. Dzięki natywnemu wsparciu wszystkich głównych platform, programiści mogą łatwo dostarczać swoje aplikacje szerokiej grupie użytkowników korzystających z różnych urządzeń i systemów.

Oprócz środowisk programistycznych, bazy danych InterBase oraz serwera RAS Server , BSC Polska ma z swojej ofercie szeroki wachlarz najpopularniejszych komponentów firm trzecich dedykowanych programistom RAD.

icon box image

Środowiska RAD


Środowiska RAD pozwalają programistom na tworzenie nowoczesnych i wydajnych aplikacji Windows, macOS, iOS, Android oraz Linux przy wykorzystaniu wspólnej, natywnej bazy kodu. Delphi jest wyborem programistów, którzy oczekują mocy, przejrzystości i elastyczności języka Modern Object Pascal. C++Builder jest wyborem programistów tworzących aplikacje w języku C++. RAD Studio to narzędzie w skład którego wchodzi Delphi oraz C++Builder.

icon box image

Komponenty


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu programistów tworzących nowoczesne aplikacje nawiązaliśmy współpracę z dostawcami popularnych komponentów dedykowanych zarówno narzędziom Embarcadero, jak też  rozwiązaniom programistycznym pochodzącym od innych producentów. Wśród dostępnych w ofercie BSC Polska komponentów znajdują się między innymi rozwiązania firm Fast Report, Devart, TMS Software, CData oraz wielu innych.

icon box image

RAD Server


RAD Server to Idealna platforma dla programistów Delphi i C++Builder, pozwalająca na błyskawiczne tworzenie i wdrażanie aplikacji korzystających z mikro serwisów! Udostępniaj interfejsy API, zarządzaj połączonymi użytkownikami i urządzeniami, zbieraj dane analityczne, łącz się z lokalnymi i korporacyjnymi bazami danych za pomocą komponentów FireDAC.

icon box image

InterBase


InterBase jest międzyplatformową, komercyjną oraz łatwą do „wbudowania” w aplikacje bazą danych dla platform Windows, Linux, macOS, iOS i Android. InterBase jest bardzo szybka, gwarantuje bezpieczeństwo komercyjnych danych, zapewnia szyfrowanie, skalowalność, odzyskiwanie danych po awariach i przestojach oraz synchronizację zmian.

Informacje

 • Nagrane warsztaty on-line Delphi for Python

  Zobacz nagrane warsztaty on-line poświęcone programowaniu aplikacji Phyton / Delphi

  by
 • Mega przyspieszenie: Python + Delphi

  Zobacz jak wykorzystać połączone możliwości Delphi i Pythona. Poznaj specjalne moduły pozwalające na integrację obu rozwiązań.

  by
 • Deleaker – wykrywanie wycieków pamięci

  Deleaker jest rozszerzeniem współpracującym z RAD Studio (C++Builder / Delphi) i dedykowanym do wykrywania wycieków pamięci.

  by
 • Nagrane warsztaty on-line dla programistów

  RAD Studio 11 Alexandria – nowości okiem praktyka. Zobacz nagrane warsztaty on-line z 24 września 2021.

  by
 • Konferencja DelphiCon 2021 (16-18 listopada 2021)

  Zapraszamy do udziału w DelphiCon 2021 – największej konferencji on-line dla programistów Delphi

  by
 • InterBase 2020 Update 2 już jest !

  Jest już dostępny Update 2 do InterBase 2020. Aktualizacja wprowadza nową funkcjonalność oraz rozwiązuje problemy zgłaszane przez Użytkowników.

  by