Sencha GRUI – komponent grid UI React

Sencha GRUI – komponent grid UI React
16 lutego 2022 BSCAdmin

Sencha GRUI: wydajny, funkcjonalny komponent grid dla programistów React do tworzenia interfejsów użytkownika

Sencha GRUI to doskonałe, nowoczesne rozwiązanie klasy korporacyjnej dla programistów React tworzących interfejsy UI, zawierające rozszerzoną funkcjonalność komponentu grid dla danych. Istniejący w Ext JS komponent został całkowicie przebudowany – pozwoliło to na wykorzystanie nowoczesnych elementów języka JavaScript i zupełnie nowej architektury, zapewniającej uzyskanie tej samej funkcjonalności przy większej wydajności działania i skorzystanie z łatwego w użyciu interfejsu React API.

Aplikacje o krytycznym znaczeniu wymagają wydajnych komponentów grid. Dzięki łatwemu dostosowaniu i prostej integracji z React, GRUI firmy Sencha zapewnia niezrównaną wydajność takim właśnie aplikacjom.

  1. Szybka integracja
  2. Łatwa personalizacja
  3. Wgrywanie danych niestandardowych
  4. Obsługa ogromnych ilości danych
  5. Brak konieczności dodatkowych wtyczek / dodatków
  6. „Lekka” instalacja, znacznie mniejsze obciążenie aplikacji w porównaniu z innymi rozwiązaniami tego typu

Zobacz interaktywne demo „Dlaczego warto korzystać z GRUI by Sencha?”

 

interaktywne demo

Ceny

Sencha GRUI – licencja przypisywana jest do programisty. Licencja jest licencją wieczystą, nie ogranicza liczby użytkowników końcowych aplikacji oraz obejmuje rok aktualizacji i pomocy technicznej. Koszt licencji to $499 + VAT.

Istnieje również bezpłatny plan licencyjny, który oferuje podobne funkcje i korzyści, jednak pozostawia znak wodny w tworzonych aplikacjach oraz nie obejmuje aktualizacji i pomocy technicznej.