Deleaker – wykrywanie wycieków pamięci

Deleaker – wykrywanie wycieków pamięci
16 lutego 2022 BSCAdmin

Profiler C++, Delphi, C# oraz .NET

Pełna integracja ze środowiskami C++Builder, Delphi, Visual Studio • Wyszukiwanie przecieków pamięci, GDI i wielu innych błędów • Wsparcie dla aplikacji 32 i 64-bit • Bogate możliwości raportowania • Eksport wyników do XML

Deleaker jest rozszerzeniem współpracującym z RAD Studio (C++Builder / Delphi) i dedykowanym do wykrywania wycieków pamięci.

Nawet najbardziej stabilne aplikacje Windows nie są odporne na wycieki zasobów. Ze wszystkich błędów i problemów wykrywanie wycieków pamięci wydaje się być najtrudniejsze, zwłaszcza gdy mówimy o w obiektach i menu GDI. Nie jest tajemnicą, iż im szybciej takie błędy zostaną wykryte i usunięte, tym mniej kosztów będą generowały.

Chociaż nie brakuje narzędzi i dodatków, które pomagają śledzić wycieki pamięci, niewiele jest w stanie śledzić wycieków zasobów GDI, które mogą powodować zmniejszenie wydajności systemu Windows. Deleaker jest jednym z niewielu narzędzi, które potrafi to zrobić i będzie jednocześnie miało minimalny wpływ na samą wydajność działania Twojej aplikacji.

Deleaker jest rozwiązaniem do wykrywania wycieków pamięci, które integruje się ze wszystkimi głównymi środowiskami IDE: Delphi, C++ Builder, Visual Studio i Qt Creator.

Integracja z RAD Studio

Deleaker wykrywa wycieki pamięci w Delphi i C++ Builder. Jako rozszerzenie dla RAD Studio, Deleaker pokazuje przydzieloną pamięć, obiekty, uchwyty i zasoby GDI. Teraz możesz naprawić wszystkie błędy bez opuszczania środowiska RAD Studio i przełączania się na inne narzędzie.

Więcej informacji oraz cennik znajdziesz na stronie.