InterBase – wsparcie wielu platform i urządzeń

InterBase – wsparcie wielu platform i urządzeń
25 marca 2024 BSCAdmin

InterBase: dostępność i bezpieczeństwo danych na różnych platformach i urządzeniach

Webinar z dnia
7 marca 2024

Rozbudowana infrastruktura IT w skład której wchodzą różnego typu serwery, komputery stacjonarne oraz liczne urządzenia mobilne powoduje, iż programiści muszą nadzorować znacznie więcej platform oraz urządzeń niż miało to miejsce do tej pory!

Weź udział w naszym seminarium on-line i przekonaj się jak potężnym atutem może stać się InterBase w zestawie Twoich narzędzi programistycznych. Dzięki rzeczywistemu wsparciu wielu platform, InterBase zapewnia użytkownikom pełny dostęp do szyfrowanych danych, znajdujących się na dowolnej platformie, miejscu i urządzeniu!

Dołącz do nas w najbliższy czwartek, aby zagłębić się w arkana rozwiązań bazodanowych klasy korporacyjnej. Zobacz w jaki sposób możesz wesprzeć realizowane projekty wykorzystując szybkie, lekkie i skalowalne bazy danych SQL. Wykorzystaj najnowocześniejszą technologię synchronizacji danych. Dowiedz się jak połączyć InterBase z już istniejącą architekturą w Twojej firmie, aby uzyskać natychmiastowe korzyści!

InterBase – jedna baza, wiele możliwości, wiele korzyści.

Gdzie i Kiedy?

  • 7 marca 2024 (czwartek)
  • czas: 60 minut
  • udział bezpłatny
  • prowadzący: Antonio Zapater
  • prezentacja w języku angielskim

 

Obejrzyj nagrany Webinar

Antonio Zapater
Embarcadero Technologies
Certyfikowany programista Delphi pracujący w Embarcadero na stanowisku konsultanta technicznego. Od ponad 15 lat jest współwłaścicielem firmy, która opracowuje rozwiązania ERP dla sektora detalicznego z wykorzystaniem Delphi. Posiada duże doświadczenie w modelowaniu baz danych, migracji kodu Delphi, programowaniu rozwiązań mobilnych w FireMonkey, tworzeniu całościowych aplikacji Webowych, modelowaniu API oraz wykorzystaniu usług linuksowych w rozwiązaniach Delphi.