Promocja – Sencha Ext JS single license

Promocja – Sencha Ext JS single license
16 listopada 2022 BSCAdmin

Do końca listopada 2022 można nabyć pojedyncze licencje narzędzia Ext JS w cenie $1895 netto (za wersję Enterprise) oraz $1295 netto (za Professional).

Standardowo – poza promocją – minimalny, jednorazowy zakup licencji Ext JS wynosi 5 sztuk. Jeśli nie potrzebujesz, aż tylu stanowisk od samego początku i chciałbyś nabyć jedną lub dwie licencje, obecna promocja jest właśnie dla Ciebie.

Dodatkowo usługa wsparcia technicznego (PPM) na drugi i trzeci rok po zakupie narzędzi nie jest obowiązkowa – to daje kolejne możliwości ograniczenia inwestycji. Jeśli jednak zdecydujesz się na wykupienie wparcia – dostaniesz na nie rabat! Pamiętaj, pierwszy rok wsparcia jest już zawarty w cenie narzędzia!

Podsumowując – do 30 listopada 2022 możesz kupić pojedynczą licencję (zamiast wymaganego pakietu 5 licencji), ograniczając koszt „wejścia” w ekosystem Sencha aż 5-krotnie.

  • Ext JS Enterprise – cena $1895 + VAT (w cenie rok wsparcia)
  • Ext JS Professional – cena $1295 + VAT (w cenie rok wsparcia)

Zachęcamy do obejrzenia nagranego seminarium on-line poświęconego przygotowaniu warsztatu i rozpoczęciu tworzenia aplikacji z wykorzystaniem narzędzi Sencha Ext JS.

 

Seminarium online – Tworzenie pierwszych aplikacji w Sencha Ext JS