Delphi Showcase Challenge – zgłoszenia do 22 lutego!

Delphi Showcase Challenge – zgłoszenia do 22 lutego!
1 marca 2021 BSCAdmin

Delphi Showcase Challenge z okazji 26 rocznicy powstania środowiska.

Zbliżają się kolejne urodziny Delphi! Świętujmy je wyzwaniem ”Showcase Challenge”!

 

Kilka miesięcy temu Embarcadero pokazało na swoim blogu nowy dział o nazwie Showcases. Jest to miejsce, w którym programiści prezentują swoje niesamowite programy, które tworzą w Delphi (lub C++Builder). Jest już blisko 50 opublikowanych zgłoszeń. Wiemy, że są setki innych, które można, a nawet trzeba opublikować. W tym miejscu pojawia się nasze wyzwanie Showcase Challenge …

Wyzwanie Delphi!

Do 22 lutego 2021  14 lutego 2021 roku każdy zgłoszony i zaakceptowany wpis do katalogu „Showcase Challenge” otrzyma kartę podarunkową o wartości 100 USD*.

Docelowo wyłonione zostaną trzy najlepsze aplikacje (25 lutego 2021). Stanie się tak na podstawie liczby polubień, które otrzymają na Twitterze. Za pierwsze miejsce autor otrzyma 3000 USD w gotówce** plus pełną licencję RAD Studio Architect oraz licencję InterBase Server (łączna wartość nagród to ponad 10 000 USD). Zdobywcy kolejnych dwóch miejsc otrzymają po 500 USD w gotówce** oraz licencję RAD Studio Professional (łączna wartość nagród to ponad 3 000 USD).

Katalog Showcase to świetny sposób, aby zaprezentować jakie niesamowite aplikacje programiści Delphi tworzą każdego dnia!

Delphi Showcase Challenge - aplikacje z Polski

 • AllPlayer

  AllPlayer to program do oglądania filmów i słuchania muzyki, z nowoczesnym i intuicyjnym interfejsem znanym głównie ze smartfonów i tabletów.

 • TatukGIS Editor

  TatukGIS Editor to profesjonalna aplikacja Windows GIS do tworzenia, edycji, mapowania i analizy danych geoprzestrzennych.

 • ALLPlayer Remote

  ALLPlayer Remote to aplikacja, która umożliwia kontrolę nad programami i przesyłanie plików między telefonem komórkowym a komputerem.

 • AltU

  AltU to zintegrowane narzędzie dla Delphi, które przyspiesza proces znajdowania i dodawania odpowiednich modułów do sekcji użytkownika

 • ShaYoFae

  ShaYoFae to aplikacja mobilna, której celem jest wsparcie rolników umożliwiając współdzielenie wiedzy, know-how oraz porównywanie praktyk rolniczych.

 • Ton­Cut

  TonCut przeznaczony jest do optymalizacji cięcia materiałów płaskich (2D) i długich (1D), takich jak: szkło, drewno, kamień, metal, aluminium, pleksi,…

 • ALLConverter

  ALLConverter to łatwy w obsłudze konwerter wideo i audio typu „przeciągnij i upuść”.

 • FUPX

  FUPX to zaawansowany interfejs graficzny do kompresji plików wykonywalnych (UPX – Ultimate Packer for eXecutables)

 • PS Hash

  PS Hash is a program that calculates checksums and hashes of files and given text

 • Pazera Free Audio Extractor

  Pazera Free Audio Extractor to uniwersalny konwerter audio.

 • Free Color Picker

  Free Color Picker to program, który umożliwia przechwytywanie koloru dla dowolnego piksela wyświetlanego na ekranie.

 • StoredataMan

  StoredataMan to program, który powstał dla największej firmy zajmującej się produkcją pociągów dużych prędkości.

Jak działa Delphi Showcase Challenge?

 1. Dokonaj wpisu do katalogu Showcase
  • jeśli masz już zgłoszony swój projekt do katalogu wystarczy, jak umieścisz link do niego w wiadomości Twitter, tagując ją jednocześnie @EmbarcaderoTech oraz #Delphi26th. Następnie możesz przejść do punktu 3

 

 1. Podaj szczegóły swojego projektu i wpisz je do katalogu Showcase, w tym np. link do filmu na YouTube, link do strony internetowej, swój pseudonim na Twitterze, opis aplikacji, zrzuty ekranu oraz screen’y z tworzenia aplikacji w IDE!
 2. Polub i prześlij dalej swoje zgłoszenie na Twitterze, śledź hashtag #Delphi26th, zachęcaj znajomych do polubienia swojego wpisu i dalszego jego przesyłania !

 1. Polub i przesyłaj dalej wpisy, które Ci się podobają!
 2. 17 lutego 2021, Embarcadero poinformuje o zwycięzcach konkursu , na podstawie liczby otrzymanych przez ich wpisy liczby polubień!

Pamiętaj, aby umieścić logo Delphi na swojej stronie internetowej i link do strony produktu Delphi!

       

       

Wszystkie loga (zip) | źródła SVG (zip)Więcej logotypów

* / ** – konkurs jest organizowany przez firmę Embarcadero Technologies. Warunki udziału w konkursie, w tym także nagrody, określa oficjalny regulamin dostępny na stronie.