BSC Polska jest dynamiczną firmą działającą na rynku IT od 1996 roku. Jest wyłącznym Partnerem firmy Embarcadero Technologies oraz Partnerem firm Micro FocusdynaTrace softwareSmartBear Software oraz Fast Report. Portfel oferowanych rozwiązań obejmuje narzędzia oraz usługi do zarządzania pełnym cyklem produkcji oprogramowania, zapewnienia jakości i wydajności aplikacji oraz monitorowania i optymalizowania ich działania. Oferta BSC Polska obejmuje także kompletny zestaw rozwiązań do programowania, zarządzania oraz dostrajania baz danych. Firma świadczy profesjonalne usługi szkoleniowe i konsultacyjne oraz zajmuje się rozwojem i wspieraniem społeczności programistów w Polsce.

Rozwiązania

dynaTrace software definiuje na nowo podejście do zarządzania wydajnością aplikacji

dynaTrace dostarcza 5 głównych rozwiązań do zarządzania wydajnością aplikacji zintegrowanych w ramach wspólnej platformy. Wszystkie rozwiązania opierają się na technologii PurePath.

PurePath Technology® - wyjątkowo lekka i całkowicie bezpieczna dla fazy produkcyjnej, opatentowana technologia dynaTrace, pozwala na przechwytywanie zawartości realizowanego kodu źródłowego dla wszystkich dokonywanych transakcji, zaczynając od kliknięcia myszką przez użytkownika, a kończąc na w bazie danych. Dzięki tak szczegółowej i dogłębnej analizie, PurePath™ pozwala na bardzo dokładne raportowanie, grupowanie biznesowych transakcji, precyzyjniejsze zarządzanie umowami SLA oraz najszybszą drogę do wskazywania rzeczywistych przyczyn pojawiających się problemów.

1. USER-EXPERIENCE MANAGEMENT


User-Experience Management (UEM) pozwala na poznanie szczegółów dotyczących zachowań użytkowników korzystających z firmowych aplikacji on-line, działania i obciążenia sprzętu oraz wszystkich realizowanych transakcji. UEM „analizuje” wszystkie akcje na własnych stronach www (w tym także w standardzie Web 2.0) nawet, jeśli część usługi realizowanych jest przez firmy trzecie. W odróżnieniu od innych aplikacji UEM rozwiązanie dynaTrace jest gotowe na wirtualizację i wykorzystanie chmury.

Narzędzie pozwala na wyeliminowanie domysłów i dostarcza dane potrzebne do poznania rzeczywistego zachowania użytkowników korzystających z aplikacji firmowych oraz umożliwia zoptymalizowanie dostarczanych rozwiązań w taki sposób, aby zapewniały maksymalne korzyści biznesowe.

2. BUSINESS TRANSACTION MANAGEMENT


Business Transaction Management (BTM) pozwala na skoncentrowanie się na najważniejszych zagadnieniach dla biznesu dzięki pogrupowaniu transakcji wg. typów – klienci, produkty, przychody, lokalizacja geograficzna podmiotów itp. Zapewnienia to użytkownikom biznesowym niespotykany dotąd wgląd w działania realizowane przez aplikacje w czasie rzeczywistym. Dostarcza zaawansowane opcje zarządzania umowami SLA w celu pełniejszego połączenia celów biznesowych z konkretnymi działaniami IT. Dostarcza idealny system pozwalający na zachowanie spójności w optymalizowaniu kluczowych transakcji biznesowych oraz działań czekających na realizację.

3. ADVANCED MONITORING


Advanced Monitoring pozwala na uzyskanie dostępu do w pełni powiązanego (skorelowanego) wglądu w aplikacje, wirtualne maszyny (VMM), systemy operacyjne oraz metryki sprzętowe w poziomu jednego „pulpitu” monitorującego. Wykorzystanie technologii PurePath gwarantuje, iż wszystkie dostarczane dane i metryki są w 100% dokładne – bez danych uśrednionych, bez danych przykładowych, bez heurystyki, bez zbędnego zgadywania. Sprawdzone w najbardziej wymagających środowiskach produkcyjnych rozwiązania dynatrace dostarczały użytkownikom biznesowym precyzyjne dane pozwalające na skuteczniejsze przeciwdziałanie i rozwiązywanie problemów.

4. PROACTIVE PERFORMANCE MANAGEMENT


Proactive Performance Management pozwala na skrócenie cyklu produkcyjnego przy jednoczesnej poprawie jakości tworzonego kodu dzięki uwzględnieniu zarządzania wydajnością aplikacji w obszarach inżynierii. dynaTrace wspiera zespoły projektowe dostarczając jedyny system APM zaprojektowany od podstaw dla procesów programistycznych. Dzięki wbudowanym panelom regresji opcjom porównywania wersji, historii realizowanych buildów oraz współdzielenia pliku sesji proaktywne zarządzanie wydajnością jest w zasięgu każdego zespołu projektowego.

5. DEEPEST DIAGNOSTICS


Deepest Diagnostics: najlepsza w swojej klasie „głęboka” diagnostyka pozwala na poznanie prawdziwych przyczyn problemów znacznie szybciej niż oferują to alternatywne rozwiązania. Rozwiązanie dynaTrace łączy unikatową diagnostykę na poziomie kodu źródłowego z pełnym wglądem w realizowane transakcje pozwalając poznać zachowanie aplikacji pod prawdziwym obciążeniem, bez względu na stopień ich skomplikowania oraz rozproszenia. Dzięki zintegrowanej diagnostyce pamięci, automatycznej analizie typu hot-spot oraz technologii PurePath, narzędzie dynaTrace pomimo swoich rozbudowanych możliwości jest łatwe i intuicyjne w użyciu.